SEO چیست : SEO یا بهینه سازی موتور جستجو ( Search Engine Optimization) اصطلاحی است که برای توصیف تمرین و روش های بهینه سازی یک وب سایت برای نمایش بهتر در نتایج جستجو استفاده می شود. این روشها و روشها معمولاً براساس قوانین ها و روشهای ارائه شده توسط موتورهای جستجوگر اصلی مانند Google ، Bing ، Yahoo! و سایر موتورهای جستجوگر اصلی هستند. دستورالعمل های اکثر موتورهای اصلی جستجو تقریباً شبیه یکدیگر هستند. آنها عموماً استفاده از بک لینک های ارگانیک (اصل و با ارزش)، مطالب مرتبط و منحصر به فرد ، بحث در مورد موضوع را ترویج می کنند و پیوندها ، پست ها و مطالب مربوط به هرزنامه را حذف می کنند.

هدف از این روشها (هدف از استفاده سئو (seo)) ، آسانتر ساختن صفحات وب توسط موتورهای جستجو و نمایه سازی مناسب صفحات وب اطلاعات است. وردپرس در حال حاضر یک سیستم مدیریت محتوای دوستانه (search engine friendly) با موتور جستجوگر است ، با این حال کاربران می توانند با تغییر تنظیمات خاص یا با استفاده از افزونه های SEO WordPress ، وب سایتهای وردپرسی خود را بهینه سازی کنند.

SEO چیست

بهبود سئوی وب سایت فقط باعث می شود آن را آسان تر کشف کرده و به درستی توسط موتورهای جستجو نمایه شود. لزوماً صحیح نیست که یک وب سایت با شیوه های مناسب SEO بتواند نتایج بهتری در موتورهای جستجو بدست آورد و یا ترافیک بیشتری کسب کند. با این حال ، موتورهای جستجو هنوز منبع حیاتی برای ترافیک برای بسیاری از وب سایت ها هستند ، بنابراین مهم است که وب سایت های آنها از این دستورالعمل های سئو پیروی کنند.

برخی از مواردی که می تواند SEO را تحت تأثیر قرار دهد عبارتند از: عنوان صفحه وب (در اکثر موارد عنوان مقاله یا عنوان ارسال) ، ساختار URL (چقدر توصیفی است) ، طول و اهمیت محتوا و بسیاری از فاکتورهای دیگر هستند.

مخزن وردپرس

وب پاور