تاثیر آپ تایم بر سئو

تاثیر آپتایم بر سئو

سئو

وردپرس

وب پاور 

آپ تایم چیست؟

آپ تایم به مقدار در دسترس بودن سایت و سرویس گفته می شود . و نحوه اندازهگیری آن درصد در ماه میباشد.

تاثیر آپ تایم بودن سایت بر روی seo

تاثیر آپ تایم بر سئو : یک هاست خوب هاستی است که از نظر سرعت ، پایداری ، امنیت ، سازگاری ، پشتیبانی خیلی خوبی داشته باشد. امروز می خواهیم تاثیر آپ تایم بودن سایت را روی سئو بررسی نماییم . می خواهیم برانیم ارتباط آپتایم سایت با سئو چیست؟

تاثیر آپ تایم بر روی سئو سایت چقدر است ؟

طبق آمار به دست آمده از گوگل در حوزه سئو حدود 200 فاکتور در رتبه بندی سایت می باشد . که برخی از فاکتور ها به صورت مستقیم و برخی دیگر به صورت غیر مستقیم آپ تایم بودن سایت به صورت غیر میستقیم بر روی سئو سایت تاثیر می گذارد برای اینکه مطلب به طور کامل برای شما روشن شود .

آپ تایم صد در صد هم تاثیر مسقیمی بر روی سئو سایت ندارد اما هر آنچه آپ تایم شما از صد کمتر باشد سایت شما از سایت هایی که آپ تایم بالاتری نسبت به شما دارند نمره کمتری می گیرد به طور کلی اگر سایت شما آپ تایم نباشد هر آنچه سایت زیبا در طراحی ، مطالب خوب داشته باشید ، اصلا دیده نمی شود و زحمات شما به هدر می رود.

تفاوت بین آپ تایم سایت و آپ تایم هاست

برای سئو این مضوع اهمیت دارد که سایت شما تا چه اندازه در دسترس باشد . ممکن است هاست شما در دسترس و فعال باشد اما سایت شما به هر دلیلی در دسترس نباشد و ارور هایی بدهد از نظر گوگل در دسترس نبودن سایت چه بخواتر هاست یا موارد دیگر باشد یکی در نظر گرفته می شود و نمره منفی داده می شود به شما ، شما باید برای این مواقع یک راه حل هایی داشته باشید تا از چشم گوگل سایت شما نیوفتد .

چگونه آپ تایم بالایی داشته باشیم ؟

یکی از بهترین و موثر ترین اقدامات در تامین آپ تایم بالا خرید هاست از شرکت های هاستینگ معتبر است . و آپ تایم مورد قبول برای یک هاست 99.9 درصد است . آپ تایم 99.9 یعنی در ماه فقط 45 دقیقه سایت شما در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت ، در کنار آپ تایم بالا باید مدیریت خوبی برروی سایت خود داشته باشد (امنیت ، بهینه بودن سایت ، موارد فنی سایت و …)

نتیجه گیری

آپ تایم به میزان دسترسی سایت و هاست در طول یک ماه می باشد . آپ تایم به صورت غیرمستقیم بر روی seo تاثیر دارد . هر آنچه سایت آپ تایم تر باشد از نظر گوگل سایت ایده آل ، برای تامین نیاز آپ تایم باید از هاست با آپ تایم بالا استقاده نمود و سایت را مدیریت نمود (امنیت ، بهینه بودن سایت ، موارد فنی سایت و…

وب پاور 

وردپرس

سئو

مخزن وردپرس

وب پاور